Салон Штор "Шедевр"
ПН-ПТ:11-18, СБ 11-15

Штори на замовлення

Від того, як декоровані віконні пройоми залежить атмосфера кімнати. Використання різних типів штор, декоративних елементів перетворює приміщення, робить його індивідуальним. Завершальний акорд у вигляді вдало підібраних завіс виражає настрій і смак власника. Вибираються матеріали та кольори, які відповідають стилю та уподобанням. Текстиль служить не лише прикрасою, а й захистом від сонця та сторонніх очей.

Дизайнерські штори на замовлення

Людині, яка не має професійних навичок, складно розібратися в різноманітності асортименту, представленого на ринку. Не завжди можна отримати оптимальний варіант декору вікон серед готових виробів. Тому хорошим рішенням буде скористатися послугами дизайнера. Майстри салону «Шедевр» виконують завдання з декорування інтер'єру шторами та текстилем за короткий термін. Здійснюється монтаж карнизів будь-якої складності з гарантією якості. Досвідчені професіонали розроблять виріб, в якому оптимально поєднуються кольори, матеріали, стиль та функціональність. Штори на замовлення задовольнять побажання та переваги найвибагливіших клієнтів. Фахівець із багаторічним досвідом та творчим мисленням створить дизайн-проект штор, які підходять під конкретний інтер'єр.

Розробка дизайну та пошиття штор

Майстер з дизайну супроводжує проект від початку і до кінця. Під час візиту на об'єкт співробітник ательє оглядає приміщення, спілкується із замовником, з'ясовує його побажання. На цьому етапі для наочності складається попередній ескіз. Клієнт зможе уявити, як виглядатимуть вікна та приміщення в цілому з новим декором. Наш салон надає послуги з пошиття штор на замовлення з гарантією якості. Наступний крок – вибір матеріалу, добір декоративних елементів. Для того, щоб повісити штори красиво і надійно, потрібні карнизи. Розраховується скільки матеріалу знадобиться, які аксесуари будуть використовуватися, визначається фінальна ціна виробу.

Замовити штори під нестандартні вікна

Для оформлення вікон незвичайної конфігурації та розміру потрібен особливий підхід. Вироби наголошують на початковій ідеї архітектора будівлі. Якщо підібрати фіранки невдало, цікавий дизайн стане звичайним, зникне оригінальний акцент у кімнаті. Найкращий варіант для декору нестандартного вікна – це штори на замовлення. Які вироби підійдуть для різних видів вікон:

  • Для багатокутних рекомендується асиметрія з малою кількістю деталей та декору. Ефектні драпірування легким текстилем, ламбрекени;
  • У мансардних приміщеннях для фіранок використовуються підхвати. Вони надійно утримують тканину;
  • Для арочних прорізів потрібен спеціальний карниз. Фахівці радять прикрашати арки італійськими шторами, використовувати ламбрекени.

Досвідчений майстер грамотно впише виріб у концепцію приміщення, врахує освітленість, конфігурацію карнизу та інші особливості.

Штори на замовлення в салоні «Шедевр»

У нас можна замовити вироби на будь-які уподобання та бюджет. Команда професіоналів допоможе вибрати матеріал, дизайн для створення елітних завіс у будинок або офіс. У компанії широкий вибір якісних тканин, від класичних до сучасних. Можна підібрати під певний стиль інтер'єру та конфігурацію вікна. Працюємо у Києві, Борисполі, Київській області. Дизайнерські штори є правильним вибором для тих, хто хоче надати кімнаті індивідуальності та затишку. Такі вироби є унікальними, виготовляються з гарантованою якістю. Замовляйте завіси в салоні «Шедевр» та зробіть свій будинок стильним та комфортним!

Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram