Салон Штор "Шедевр"
ПН-ПТ:11-18, СБ 11-15

Про компанію

Салон штор «Шедевр» здійснює послуги з пошиття штор, покривал, декоративних подушок та меблевих чохлів у Борисполі та Києві.

Фахівці компанії виготовлять штори на замовлення, які ідеально впишуться у інтер'єр Вашого приміщення. Як відомо, штори створюють стиль та формують вигляд приміщення. Крім того, штори – це завжди практичне рішення для будь-якого вікна. Штори можуть бути втіленням елегантності, драми, ніжності чи романтики.

Кожен наш новий проект починається з точних вимірів та створення проекту-презентації. Наша робота суворо контролюється на кожному етапі виробництва, примірки та монтажу виробу. За нами роки досвіду, які гарантують, що Ваші штори будуть зроблені правильно і виглядатимуть чудово!

Ми маємо великий вибір карнизів. Ми робимо за Вашим бажанням встановлення карнизів, у тому числі складних конфігурацій (арка, еркер). Ми також допоможемо Вам визначитися з вибором стилю оформлення вікон відповідно до інтер'єру.

У Вашому розпорядженні безліч тканин по новітніх каталогах! Ми не пропускаємо відвідування текстильних та інтер'єрних виставок. Слідкуємо за інформацією про новинки текстильного ринку. Із задоволенням застосовуємо свої знання на практиці та ділимося ними з колегами. Ми будемо раді обговорити Ваш проект з Вами. Скористайтеся формою Заявка на візит або зателефонуйте (063) 75-615-75.

Виїзд дизайнера по місту Бориспіль безкоштовно.

Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram